Valgomos puokštės dirbtuvės

Išmok pasigaminti originalią valgomą puokštę.
Kartu gaminsime ir jaukiai praleisime vakarą.

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014
Kaunas - Rugpjūčio 23 d.

Grupė iki 10 asmenų

Dirbtuvės trunka 2-3 val.

Vaišinsimės raw tortu

Visos reikalingos priemonės ir produktai įskaičiuoti.

(dalyviai dažniausiai namo parsineša daugiau nei po 1 puokštę)

Valgomos puokštės kūrybinės dirbtuvės

Apie Valgomą puokštę

Ar žinai tą jausmą, kai gauni dovanų puokštę ir po kelių dienų turi su ja atsisveikinti prie šiukšlių dėžės? Aš žinau tą jausmą. Sukūriau puokštę su kuria nereikia atsisveikinti bjauriuoju būdu – ją galima tiesiog suvalgyti.

 

Valgoma puokštė jau tapo žinoma visame pasaulyje, apie ją kalba šalys nuo Irako iki Brazilijos. Lietuvoje sulaukiu vis daugiau užklausų iš kitų miestų, tad nusprendžiau nebesukti galvos dėl puokščių transportavimo – į miestus atvažiuoju pati. Išmokysiu jus kaip pasigaminti valgomą puokštę.

 

Išmoksite pasigaminti puokštę ir stebinti savo draugus. Tai jaukus laiko praleidimas kūrybiškoje kompanijoje, kurio vaisiais galėsite pasidalinti su visais.

 

Dovanokite praktiškas dovanas

Vis gi geriausios dovanos yra praktiškos dovanos, jeigu ir jūs taip manote – gaminkite ir dovanokite savo brangiausiems valgomas puokštes. Įtraukite į savo racioną kuo daugiau vaisių ir daržovių, tai sveika jums ir jūsų bičiuliams. Mylėkite vieni kitus ir dalinkitės tuo.

 

Laukiu visų dirbtuvėse,
Karolina

Dirbtuves veda

Karolina Samalė

Valgomos puokštės įkurėja

Pradėti valgomų puokščių gaminimo dirbtuves mane paskatino didėjantis susidomėjimas puokštėmis iš už Kauno ribų. Vis sukau galvą kaip būtų galima džiaugtis puokštėmis ir kituose miestuose ir pagaliau – į miestus atvykstu pati, bet ne viena. Kartu su kūrybinėmis dirbtuvėmis, kuriose visi norintys gali išmokti pasigaminti savo puokštę.